Ndryshimi mes inspektimeve të "Compact Disc"

163 bytes added ,  10 vjet më parë
|}
==Njësit lexuese==
 
{| class="wikitable"
|-
! CD njësia !! Përshkrimi
|-
| CD-ROM njësia || Lexon CD-ROM -et
|-
| CD-RW njësia || Lexon dhe inçizon në CD
|}
 
{{cung}}