Dallime mes rishikimeve të "Bosnja (rajon)"

41 bytes removed ,  12 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: ru:Босния; cosmetic changes
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti shtoj: uk:Боснія)
v (roboti ndryshoj: ru:Босния; cosmetic changes)
* [[Bosnja dhe Hercegovina]]
{{gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:Gjeografi]]
 
[[pl:Bośnia (region)]]
[[ro:Bosnia (regiune)]]
[[ru:Босния (историческая область)]]
[[sh:Bosna (regija)]]
[[sk:Bosna (historická krajina)]]