Dallime mes rishikimeve të "Laura Pausini"

53 bytes added ,  12 vjet më parë
v
Add image from http://tools.wikimedia.de/~emijrp/imagesforbio/
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Add image from http://tools.wikimedia.de/~emijrp/imagesforbio/)
[[Skeda:LauraPausini.jpg|thumb|right|Laura Pausini]]
'''Laura Pausini''' ka lindur me [[16 maj]] [[1974]], është këngëtare [[itali]]ane e muzikës pop, dhe është e njohur në nivel të [[Evropa|Evropës]], [[Amerika|Amerikës]] Latine, Lindjes së Mesme, etj. Pausini është e njohur për zërin e fuqishëm që ka, për baladat dhe këngët e shumta të dashurisë.
 
45

edits