Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Leke Mjeku"

 
Zotëri, me ç'të drejtë ju riformoni [[Katedralja e Shkodres|ktu]] sipas qejfit tuaj? Se vendosët referencat ju prishët gjithë pjesën tjetër. Dhe pse hoqët fotot? S'është e drejtë kjo karshi punës së tjetrit, biles ARROGANCË prapanike. --[[User:Hatake]] 22 Qershor 2010 19:14
 
 
Hej Hatake!Un nuk kam riformu ndonjisend! Un e shtypa "ktu"-hin e shikova edhe historikun por emni jem nuk del aty askund. Mandej referencat mor zotni nuk prishin asgja se mund të hiqen. Un nuk maj mend se kam hek ndonji foto, prandaj arrogancen prapanike maje për vedi se un nuk të kam ba gja, sa për dijeni tanden un kam respekt për punen e tjetrit, nuk ka problem se ça ai shkrun. Mandej kushdo ka të drejtë të përmirsojë punën e tjetrit për të mirën e Vikipedias, jo për lavdi a merita vetjake. Hajt tung tash!