Dallime mes rishikimeve të "18 Korrik"

27 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: ckb:١٨ی تەمموز; cosmetic changes
v (roboti shtoj: ckb:١٨ی تەمموز; cosmetic changes)
== Ngjarje ==
* [[1988]] - [[Ushtria Çlirimtare e Kosovës]] e riçliroi [[Rahoveci]]n.
* [[2008]] - Përherë të parë vizite në [[Shtëpia e Bardhë|Shtëpinë e Bardhë]] kryetari dhe kryeministri i [[Republika e Kosovës|Republikës së Kosovës]].
 
== Lindje ==
[[ca:18 de juliol]]
[[ceb:Hulyo 18]]
[[ckb:١٨ی تەمموز]]
[[co:18 di lugliu]]
[[cs:18. červenec]]