Dallime mes rishikimeve të "Mihal Grameno"

13 bytes removed ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: en:Mihal Grameno)
No edit summary
[[figura:Mihal Grameni 1871 - 1931MihalGrameno.jpg|thumb|Mihal Grameno]]
'''Mihal Grameno''', ''([[1871]] - [[1931]])'', ishte publicist i shquar, shkrimtar dhe veprimtar i lëvizjes patriotike e demokratike, Hero i Popullit.
 
98

edits