Dallime mes rishikimeve të "Fantastic Four"

19 bytes added ,  12 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: ro:Fantastic Four (1994 serial); cosmetic changes
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti ndryshoj: ro:Fantastic Four (1994 serial); cosmetic changes)
'''The Fantastic Four''' është një [[strip]] të [[Marvel Comics]] me një grupë [[superhero]], krijuar nga [[Stan Lee]] dhe [[Jack Kirby]] dhe debutoi në ''The Fantastic Four'' #1 (Nëntor [[1961]]).
 
[[Category:Fantastic Four| ]]
{{strip-cung}}
 
[[Category:Strip]]
[[CategoryKategoria:Fantastic Four| ]]
[[Category:Marvel Comics]]
[[CategoryKategoria:SuperheroStrip]]
[[CategoryKategoria:Marvel Comics]]
[[Kategoria:Superhero]]
 
[[bg:Фантастичната четворка]]
[[pl:Fantastyczna Czwórka]]
[[pt:Quarteto Fantástico]]
[[ro:Fantastic Four (1994 serial)]]
[[ru:Фантастическая четвёрка]]
[[scn:Fantàstici Quattru]]