Dallime mes rishikimeve të "ABA Business Center"

35 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
|}{{#switch: {{NAMESPACE}}
| {{ns:0}} | {{ns:1}} | {{ns:6}} | {{ns:7}} | {{ns:10}}
| {{ns:11}}=[[Kategoria:Sigurimi ei cilësisë|{{SUBJECTPAGENAME}}#Sigurimi ei cilësisë/Data]]
}}
 
[[Kategoria:Sigurimi i cilësisë]]
 
''ABA business center'' është ndërtesa më e lartë në Shqipëri ka 21 kate mbi tokë dhe 3 kate nëntoksore.