Dallime mes rishikimeve të "Esaias Tegnér"

107 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{per permiresim}} thumb|Një portret e Tegnérit në vitet e rinisë '''Esaias Tegnér''' (13 nëntor 1782, 2 nëntor 1846), poet suedez dhe a...)
 
{{SC|Data|Artikulli ka nevojë për përmirësim gjuhësore. --[[Përdoruesi:Adventus|Adventus]] 12 Gusht 2010 20:55 (CEST)}}
{{per permiresim}}
 
[[Image:Esaias Tegnér in the 1820s.jpg|thumb|Një portret e Tegnérit në vitet e rinisë]]
449

edits