Ndryshimi mes inspektimeve të "Moda"

No change in size ,  9 vjet më parë
==FUSHAT E MODES==
Moda si nje dukuri sociale eshte teper e zakonte. Ngjitja dhe renia e modes ka qene e dokumentuar dhe shqyrtuar vecanerisht ne fushat e meposhtme:
 
* Arkitekture, dizajn te brendshem dhe dizajn te peisazhit
* Modelet e trupit, veshjet dhe kostumet, kozmetikat, modelet e flokeve dhe stolite personale
12.730

edits