Dallime mes rishikimeve të "4 dhjetor"

73 bytes added ,  11 vjet më parë
* [[1930]] - [[Jim Hall]], jazz-muzikant
* [[1933]] - [[Horst Buchholz]], aktor
* [[1945]] - [[Rauf Dhomi]], kompozitor dhe profesor e akademik shqiptar
* [[1949]] - [[Jeff Bridges]], aktor