Ndryshimi mes inspektimeve të "1993"

56 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
== Ngjarje ==
 
== [[:Kategoria:Lindje 1993|Lindje]] ==
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1993|Vdekje]] ==
* [[6 Gusht]] - [[Esad Mekuli]], shkrimtar shqiptarë (l. [[1916]])
==== Pa data ====
:''Datat e personave më poshtë nuk janë të shënuara në artikujt mbi biografinë e tyre:''
* {{?}} - [[Aleks Buda]] -, shkencëtarë, dhe historianë shqiptarë (l. [[1911]])
 
[[af:1993]]