Dallime mes rishikimeve të "1954"

No change in size ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
== [[:Category:Lindje 1954|Lindje]] ==
*[[27 shkurtShkurt]] - [[Neal Schon]], kitarist amerikan
*[[28 shkurtShkurt]] - [[Enver Petrovci]], artist dhe regjisor shqiptarë
 
== [[:Category:Vdekje 1954|Vdekje]] ==
* [[28 nëntorNëntor]] - [[Enrico Fermi]], fizikant italian (l. [[1901]])
 
[[af:1954]]