Ndryshimi mes inspektimeve të "Dieter Bohlen"

20 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Dieter Bohlen.jpg|thumb|Dieter Bohlen (2009)]]
'''Dieter Günter Bohlen''' lindi më [[7 shkurt]] të vitit [[1954]] në [[BerneBernë (Gjermania)|Bernë]], [[Saksonia e Ulët]] është [[muzikant]] [[gjerman]] dhe [[producenti i muzikës|producent]].
 
[[ar:ديتر بولن]]