Ndryshimi mes inspektimeve të "Carla Thomas"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Carla Thomas''' lindi më 21 dhjetorMemphis, Tennesse dhe është këngtare soulit nga SHBA. de:Carla Thomas en:Carla Thomas es:Carla Thomas [[fr:Ca...)
 
'''Carla Thomas''' lindi [[21 dhjetorMemphis]], Tennesse më [[Memphis21 dhjetor]], Tennesse dhe është [[këngtare]] soulit nga [[SHBA]].