Ndryshimi mes inspektimeve të "Carla Thomas"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Carla Thomas''' lindi [[21 dhjetorMemphis]], Tennesse më [[Memphis21 dhjetor]], Tennesse dhe është [[këngtare]] soulit nga [[SHBA]].