Ndryshimi mes inspektimeve të "Carla Thomas"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Carla Thomas''' lindi [[Memphis21 dhjetor]], Tennesse më [[21 dhjetorMemphis]], Tennesse dhe është [[këngtare]] soulit nga [[SHBA]].