Dallime mes rishikimeve të "17 Qershor"

59 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: ckb:١٧ی حوزەیران; cosmetic changes)
 
== Lindje ==
* [[1967]] - [[Koichi Yamadera]], aktor dhe dublues japonez
 
== Vdekje ==