Ndryshimi mes inspektimeve të "Pupo Shyti"

36 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Pupo Shyti karakterizohej nga veti të veçanta : punëtor i palodhur me një shkallë të lartë vullneti dhe përkushtimi, shembull për bashkëpunëtoret e tij si i rregullt, i sakte, metodik e me rendiment të larte në pune. Ai gjithashtu dinte të nderonte e të respektonte, të përfitonte nga aftësitë dhe eksperienca e tyre, të jepte shembullin dhe kontributin e vet për një fryme korrekte bashkëpunimi edhe me dikasteret e tjera. Pupo Shyti ka vdekur më [[13 qershor]] [[1997]].
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[kategori:Ekonomistë shqiptarë]]
[[kategori:Lindje 1918]]
1.621

edits