Dallime mes rishikimeve të "Gjergji Minga"

36 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Ka botuar disa dhjetra studime në periodikun shkencor mjekësor të kohës dhe ka kryer një sërë studimesh për anë të veçanta të shërbimit shëndetësor.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Mjekë shqiptarë]]
1.621

edits