Dallime mes rishikimeve të "Namik Shehu"

36 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Namiku Shehu është i martuar me Engjëllushe Shehu (Dyrmishi), me të cilën ka tre fëmijë: Teutën, Erianin dhe Loandën.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Mjekë shqiptarë]]
[[Kategoria:Berat]]
1.621

edits