Dallime mes rishikimeve të "Paskal Cullufi"

ska përmbledhje të redaktimeve
''' Paskal Cullufi ''' lindi në vitin 1958 në [[Përmeti|Përmet]] është mjek i shquar pediatër në spitalin "Nënë Tereza" dhe pedagog në Fakultetin e Mjekësisë. Në vitet 2006-2007 ka qenë drejtor i spitalit universitar "Nënë Tereza".
{{cung}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Category:Mjekë shqiptarë]]
[[Category:Lindje 1958]]
1.621

edits