Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

230 bytes added ,  10 vjet më parë
v (roboti largoj: hy:Սալոր)
 
== Pjesa shëruese ==
Fruti i kumbulles i konzervuar ne form hashavi (kumbull e terue) dhe e konzervuar ne friz per prodhim kompoti, jan veti sheruese-lehtesim ne rastet e majasilit te mbrendshem sidomois te zorra e trash. ndihmon dhe lehteson jashtqitjen.
Fruti
 
== Veprimi shërues ==
Anonymous user