Dallime mes rishikimeve të "Zimbabveja"

376 bytes added ,  15 vjet më parë
v
v
 
==Lidhje të jashtme==
<!-- Lidhje me projektet tjera -->
[[:Commons:Zimbabwe]]
{{Commonskat|Zimbabwe|{{PAGENAME}}}}
* Qeveria
{{Commonsart|Zimbabwe|{{PAGENAME}}}}
* Kryetari
 
* Parlamenti
<!--Lidhje me fletat zyrtare të shtetit-->
* Ministria e ...
* [[Qeverit e Shteteve - {{PAGENAME}}|Qeveria]] :
<hr>
* [[Kryetarët e Shteteve - {{PAGENAME}}|Kryetari]] :
* [[Parlamentet e Shteteve - {{PAGENAME}}|Parlamenti]] :
* [[Ministrit e Shteteve - {{PAGENAME}}|Ministria]] :
----
<!--Lidhje tjera-->
----
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->