Dallime mes rishikimeve të "Suedez"

12 bytes added ,  12 vjet më parë
v
roboti shtoj: ca:Sweden; cosmetic changes
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
v (roboti shtoj: ca:Sweden; cosmetic changes)
* [[Suedezët]] janë popull me origjinë nga [[Suedia]] dhe që jetojnë në vende të ndryshme të botës.
* [[Gjuha suedeze]]
{{Kthjellim}}
 
 
 
[[Kategoria:Kthjellime]]
{{Kthjellim}}
 
[[ca:Sweden]]
[[de:Sweden]]
[[en:Sweden (disambiguation)]]