Dallime mes rishikimeve të "Henry Kissinger"

2.804 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: thumb|Henry Kissinger '''Dr.Henry Alfred Kissinger''' lindi më 27 Maj 1923 në FürthGjermanisë.Është diplomat dhe politikan me ...
(Faqe e re: thumb|Henry Kissinger '''Dr.Henry Alfred Kissinger''' lindi më 27 Maj 1923 në FürthGjermanisë.Është diplomat dhe politikan me ...)
(Pa ndryshime)
107

edits