Ndryshimi mes inspektimeve të "Stema e Shqipërisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
</gallery>
 
== Shih dhe këtë ==
*[[Flamuri i Shqipërisë]]
== Lidhje te jashtmë ==
* {{Commonscat|Category:Coats of arms of Albania|Stema e Shqipërisë}}