Ndryshimi mes inspektimeve të "Carla Thomas"

65 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Carla Thomas''' lindi më [[21 dhjetor]] [[1942]] në [[Memphis]], Tennesse dhe është [[këngtarekëngëtare]] soulit nga [[SHBAShBA]].
 
 
[[Kategoria:Këngëtarë amerikanë]]
[[Kategoria:Lindje 1942]]
 
[[de:Carla Thomas]]