Dallime mes rishikimeve të "Albanians Got Talent"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Albanians Got Talent''' (E njohur gjithashtu si "Ti Vlen") është një program televiziv shqiptar. Albanian's Got Talent është emri i ri i "Ti Vlen", një talent show që u ndalua n...)
 
No edit summary
[[Skeda:Albaniansgottalent.jpeg
'''Albanians Got Talent''' (E njohur gjithashtu si "Ti Vlen") është një program televiziv shqiptar. Albanian's Got Talent është emri i ri i "Ti Vlen", një talent show që u ndalua në vitin [[2009]]. Albanians got Talent ka filluar më [[15 tetor]] [[2010]] dhe transmetohet çdo të premte në [[Top Channel]]. Juria e Albanians Got Talent përbëhet nga [[Altin Basha]], [[Rovena Dilo]] dhe [[Armend Rexhepagiqi]].<ref>[http://top-channel.tv/tivlen/ Albanians Got Talent 2010]</ref>