Ndryshimi mes inspektimeve të "Ilir Prapashtica"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Ilir Prapashtica'''Lindi në Prishtinë me 23 Maj 1971 është aktor i mirënjohur nga Kosova ai në rolin e Longarit ka pasur shumë sukses pra Longari eshte ana ...)
 
'''Ilir Prapashtica''' Lindi në [[Prishtinë]] me [[23]] [[Maj]] [[1971]] është aktor i mirënjohur nga [[Kosova]] ai në rolin e Longarit ka pasur shumë sukses
pra Longari eshte ana sjelltas e luan rolin e t pitit të cilën flet shpejt 123 minuta
dhe flet si në për ëndrra si në gjum humorin e ka shumë të nirë
Anonymous user