Dallime mes rishikimeve të "Vaso Papaj"

920 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: Vaso Papaj ka lindur në Tiranë në Janar 1945 dhe banues në Durres. Ka kryer Fakultetin e Shkencave të Natyrës dega Matematikë në vitin 1968 dhe që atëherë ka ushtruar të gjith...
(Faqe e re: Vaso Papaj ka lindur në Tiranë në Janar 1945 dhe banues në Durres. Ka kryer Fakultetin e Shkencave të Natyrës dega Matematikë në vitin 1968 dhe që atëherë ka ushtruar të gjith...)
(Pa ndryshime)