Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Gjithësia"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: cila shkence studion universin)
 
cila shkence studion universin
 
ne cilen gjithesi gjendet ylli polar dhe cila shkence studion uiversin?????????????????????/
Anonymous user