Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Dhjetor"

40 bytes added ,  9 vjet më parë
 
== Festa dhe përvjetore ==
[[2009]] - [[Liberalizimi i vizave]] për, [[Maqedonia|Maqedoninë]], [[Serbia|Serbinë]] dhe [[Mali i Zi|Malin e Zi.]] .
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->