Dallime mes rishikimeve të "Immagine & poesia"

6.937 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: '''IMMAGINE&POESIA''' ('''PAMJET dhe POEZIA''') është lëvizje letrare artistike e themeluar në Alfa Teatrin e Torinos, Itali në vitin 2007, nën patronatin e [[Aeronwy Th...
(Faqe e re: '''IMMAGINE&POESIA''' ('''PAMJET dhe POEZIA''') është lëvizje letrare artistike e themeluar në Alfa Teatrin e Torinos, Itali në vitin 2007, nën patronatin e [[Aeronwy Th...)
(Pa ndryshime)
9

edits