Dallime mes rishikimeve të "Immagine & poesia"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''IMMAGINE&POESIA''' ('''PAMJET dhe POEZIA''') është lëvizje letrare artistike e themeluar në Alfa Teatrin e Torinos, Itali në vitin 2007, nën patronatin e [[Aeronwy Th...)
 
*{{es}} [http://www.artistasdelatierra.com/artistas/artepoesia/biografia.htm El Manifiesto]
 
[[Kategoria: Lëvizjet Artistike ]]
 
[[Kategoria: Arti Kontemporan]]
 
[[ar:خيال وشعر]]
[[bn:ইমেজিন অ্যান্ড পয়েশিয়া]]
9

edits