Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Jeta ==
Lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Binjakëve dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1.,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
 
== Galeri ==
Figura:Zajmina Vasjari.jpg
Figura:Zajmina V 303356595.jpg
</gallery>
Figura:
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1986]]