Dallime mes rishikimeve të "Gjuha kroate"

2 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: tl:Wikang Kroato; cosmetic changes
v (roboti ndryshoj: ku:Zimanê krowatî)
v (roboti ndryshoj: tl:Wikang Kroato; cosmetic changes)
== Shiko dhe këtë ==
* [http://www.wikivoyage.org/it/Tematica:Frasario_croato Italisht-kroatisht]
 
{{Link FA|bg}}
{{Link FA|ro}}
 
[[Kategoria:Gjuhë|Kroatisht]]
[[Kategoria:Gjuhët Indo-Evropiane|Kroatisht]]
 
{{Link FA|bg}}
{{Link FA|ro}}
 
[[ab:Ахорват бызшәа]]
[[th:ภาษาโครเอเชีย]]
[[tk:Horwatça]]
[[tl:Wikang CroatianKroato]]
[[tr:Hırvatça]]
[[tt:Хорват теле]]