Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

2 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: hi:३१ दिसम्बर; cosmetic changes
v (roboti ndryshoj tt:31 декабрь)
v (roboti ndryshoj: hi:३१ दिसम्बर; cosmetic changes)
== Ngjarje ==
* [[2006]] - [[Festa]]t [[Viti i Ri]] dhe [[Bajrami i Vogël]] binë të njëjtën ditë.
* [[1999]]. - [[SHBA-të]] dorzuan infrastrukturën dhe administrimin e [[Kanalit të Panamasë]], [[shtetit të Panamasë]]
* [[2008]] - Në fshatin Llabunishtë të Komunës së Strugës u organizua një manifestim solemn me rast të ndërrimit të emrit së Shkollës Fillore prej në SH.F "Marshall Tito" në SH.F "Murat Labënishti" ku morrën pjesë më shumë se 5000 qytetar
 
== Lindje ==
[[gv:31 Mee ny Nollick]]
[[he:31 בדצמבר]]
[[hi:३१ दिसंबरदिसम्बर]]
[[hif:31 December]]
[[hr:31. prosinca]]