Dallime mes rishikimeve të "5 Prill"

47 bytes added ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: roa-rup:5 Aprir)
== Lindje ==
* [[1937]] - [[Colin Powell]], politikan dhe gjenerall amerikan
* [[1996]] - [[Dajana Pasha]], mjeke shqiptare
 
== Vdekje ==
Anonymous user