Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

8 bytes added ,  10 vjet më parë
 
== Veprimi shërues ==
Kumbullat janë mjaft të rëndësishme në ushqim. VetitVetite shëruese të kumbullës ndikojnë nësëmundjetnë sëmundjet e veshkave, sëmundjët e mëlçisë së zezë dhe tek paraqitja e reumës. Rregullon punën e zorrëve.VetitVetite sheruese te kumbulles ne formforme kompoti vijnvijne ne shprehje edhe te smundjetsemundjet dhe veshtiresitveshtiresite te hemoroidetmhemoroidet e brendshme.Rregullon jashtqitjenjashteqitjen dhe qetsonqeteson dhimbjen.
 
== Kumbullat ==
Anonymous user