Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

v
clean up using AWB
v (clean up using AWB)
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 13.350 spektatorë.
 
 
 
[[Kategoria:Shqipëri]]
[[Kategoria:Stadiume]]
[[Kategoria:Ndërtimtari]]
 
 
{{cung}}
 
[[en:Tomori Stadium]]
44

edits