Dallime mes rishikimeve të "Vivien Leigh"

148 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
== Fama ndërkombëtare ==
==Martesa dhe projektet e përbashkëta==
==Smundja në rritje==
==Vitet e fundit dhe vdekja==
==Komente të kritikës==
==Çmimet dhe nominimet==
 
== Filmografia ==