Dallime mes rishikimeve të "Hanet e Shqipërisë"

No edit summary
Në këtë vend ju mund të zbaviteni duke u ngjitur në mal apo dhe të shëtitni në bjeshkë. Ushqimi që shërbehet është ai tradicional i zonës, ku spikatin prodhimet
e bulmetit, qumështi, gjalpi, djathi, kosi, veza, mjalti, mish gici, mish qengji, patate, etj. Të gjitha ushqime bio.
 
[[Kategoria:Turizmi në Shqipëri]]