Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

v
[r2.5.1] roboti shtoj: id:Erga kai Hemerai
v (roboti shtoj: nl:Werken en Dagen)
v ([r2.5.1] roboti shtoj: id:Erga kai Hemerai)
[[fi:Työt ja päivät]]
[[fr:Les Travaux et les Jours]]
[[id:Erga kai Hemerai]]
[[is:Verk og dagar]]
[[it:Le opere e i giorni]]
35.976

edits