Ndryshimi mes inspektimeve të "Nikollë Kaçorri"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{Biografia-Box
|Emri Mbiemri = NikollNikollë Kaçorri<br>Zv/Kryeministër<br>([[1912]] - [[1914]])
|FOTO = [[Figura:Dom Nikollë Kaçorri.jpg|200px]]
|Emri = Nikollë
|}}
 
'''NikollNikollë Kaçorri''' ishte klerik, politikan dhe atdhetar shqiptar, nënshkrues i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]].
 
== Jetëshkrimi ==
7.597

edits