Dallime mes rishikimeve të "Nikollë Kaçorri"

ska përmbledhje të redaktimeve
|Nacion = [[Shqiptar]]
|}}
 
: "''Dom Nikolla (Kaçorri) shqipe mali''
: ''Krahu i djathtë i Ismail Qemalit''".
 
'''Nikollë Kaçorri''' ishte klerik, politikan dhe atdhetar shqiptar, nënshkrues i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]].
7.597

edits