Ndryshimi mes inspektimeve të "Feja"

95 bytes added ,  10 vjet më parë
<small>''(Ne rend alfabetik)''</small>
 
*[[Budizmi]]
Krishterimi:Katolik,Ortodoks dhe Protestant
*[[Hinduizmi]]
Budizmi:Shinti,Taoist etj
*'''[[Islami]]'''
**[[Bektashi]]
*[[Judaizmi]]
*'''[[Krishterimi]]'''
**[[Kisha Katolike Romake|Katolik]]
**[[Kisha ortodokse|Ortodoks]]
 
== Statistika të numrit të besimtarëve ==
670

edits