Ndryshimi mes inspektimeve të "Mark Zuckerberg"

No change in size ,  10 vjet më parë
v
lidhje
v (r2.5.2) (roboti shtoj: ar, bs, ca, cs, da, de, el, es, et, fa, fi, fr, gl, gu, he, hi, hr, hu, id, is, it, ja, ka, kab, ko, ku, lt, ml, mr, ms, mt, nl, no, pl, pt, ro, ru, sh, sk, sr, sv, sw, ta, th, tl, tr, uk, vi, zh, zh-yue)
v (lidhje)
[[Skeda:200px-Mark Zuckerberg - South by Southwest 2008 - 2-crop.jpg|thumb|Zuckerberg tek [[South by Southwest]] në 2008.]]
'''Mark Elliot "Zuck" Zuckerberg''' (lindur [[14 Maj]] [[1984]]) është sipërmarrës amerikan i cili njihet si themeluesi i faqes [[Facebook]] bashkë me [[Dustin Moskovitz]], [[Eduardo Saverin]] dhe [[Chris Hughes]] në [[Harvard University]] University. Në 2010<sup>tën</sup> ai është 24 % aksionar në Facebook.
 
[[ar:مارك زوكربيرج]]
670

edits