Dallime mes rishikimeve të "Bilal Xhaferri"

 
KAri i madh Pidhi i vogel PQika e madhe ,, etj
 
==Te tjera==
* Themelues dhe drejtues i revistes ''[[Krahu i shqiponjës]]'' <ref name=GjSh />
PERTEJ LARGESIVE\
KU U LARGUA NGA SHQIPERIA SHKOUI DREJT SHBA s u mbyt ne menyren me mizore
 
==Burimi i të dhënave==
Anonymous user