Ndryshimi mes inspektimeve të ".ma"

26 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: war:.ma; cosmetic changes
v (r2.5.2) (roboti shtoj: lv:.ma)
v (roboti ndryshoj: war:.ma; cosmetic changes)
'''.ma''' është prapashtesa e faqeve të [[Interneti]]t dhe përfaqëson [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Maroku|Marokut]]t.
 
{{CITDL}}
 
<!--Kategorizimi-->
[[Category:Domene interneti]]
 
<!--nderlidhje-->
 
[[CategoryKategoria:Domene interneti]]
 
[[af:.ma]]
[[sk:.ma]]
[[sr:.ma]]
[[sv:Toppdomän#M]]
[[tg:.ma]]
[[th:.ma]]
[[uz:.ma]]
[[vi:.ma]]
[[war:.mdma]]
[[xal:.ma]]
[[yo:.ma]]
139

edits